fbpx

Lugu sellest kuidas Just Kama alguse sai!

Öeldakse, selleks, et edu saabuks üleöö, kulub enamasti 15 aastat. Minul 10 aastat käidud – nii et ainult 5 on veel jäänud!

Tahan teile rääkida lõbusa loo sellest kuidas minust sai marjakama tootja! Aasta oli 2010 ja aeg oli suvine ehk umbes sama aeg kui praegu.

Vahel on nii, et mõned sõprussuhted jäävad unarusse. Ühel päeval tekkis mul tahtmine teada, et kuidas elab minu sinivereline, moskvalannast hea tuttav ja mida ta teeb.

Nii ma siis hakkasin otsima!  Minu viimane kohtumine Marinaga oli aastast 1990. aastast Moskvas. Lõpuks,  2010 aasta varakevadel õnnestus mul ühiste tuttavate kaudu ta uuesti üles leida. Otsustasime kohtumise tähistamiseks minna nädalavahetuseks Pädaste mõisa.

Taaskohtumine oli ülimalt tore. Ootamatult avastas mu sõbranna restoran Alexander hommikusöögi laualt kannu kamaga ja armus meie kamasse esimesest suutäiest.

Nii et kui ta lõpuks ennast koduteele sättis, siis ta sõna otseses mõttes loopis oma kohvri tühjaks sõnadega „see ongi juba vana“ ja „selle ma ostan uue“! Kõik ikka selleks, et saaksime minna kohalikku Liiva poodi ja osta kohvri kama täis.

See sündmus oli minu jaoks silmi avavalt tähendusrikas.  Enne oli minu jaoks kama lihtsalt kama. Pärast seda episoodi otsustasin lteha kõik endast oleneva, et meie kodune, imelise kama jõudaks laia maailma ja saaks ülimenukaks!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.